Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Zrób ''PACZKĘ DLA UKRAINY'' - Wielka Akcja Caritas...

 

Wszyscy wiemy, że skala kryzysu humanitarnego w Ukrainie rośnie z każdym dniem. Brakuje dosłownie wszystkiego - żywności, środków higienicznych i kosmetycznych, leków. Caritas Polska rozpoczęło zbiórkę rzeczową pod hasłem:  „Paczka dla Ukrainy", której ideą jest tworzenie gotowych paczek dla rodzin w Ukrainie.

 

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

 

 

Wspólnota Parafialna Gródka, ksiądz Proboszcz oraz Szkolne Koło Wolontariatu przyłączają się do tej ogólnopolskiej akcji. Od poniedziałku (14 marca) na terenie naszej Szkoły będziemy zbierać artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, a także artykuły higieniczne. Lista potrzebnych rzeczy (34 produkty), która powinna znaleźć się w paczce jest „ścisła”, dlatego prosimy o przynoszenie wyłącznie wskazanych poniżej produktów:

 

 

 

 Przygotowywanie paczek przez członków Szkolnego Koła Wolontariatu będzie odbywało się według wskazówek dotyczących liczby i rodzaju konkretnych produktów, co pozwoli na zapewnienie podstawowego zaopatrzenia dla kilkuosobowej rodziny na tydzień.

 

 

 

 

Spakowane paczki ksiądz Proboszcz przekaże do najbliższego ośrodka naszej diecezjalnej Caritas, aby ta zawiozła je na Ukrainę.

 

Czas trwania akcji na terenie naszej Szkoły na razie jest kwestią otwartą. Nie znamy skali potrzeb, które z dnia na dzień wciąż się zmieniają i narastają. Znamy natomiast WAS, bowiem nie raz udowodniliście, że pomaganie mamy w naturze, i że potrafimy działać razem!

 

 

Data dodania: 2022-03-10 21:32:42
Data edycji: 2022-03-10 22:41:00
Ilość wyświetleń: 539

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej