Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Oddziały przedszkolne

 

 

 

 

W naszej Szkole funkcjonują dwa oddziały przedszkolne: 3 ,4, 5 – latki oraz 5, 6 - latki, do których uczęszcza łącznie  45 dzieci.

 

Wszystkie działania skierowane są na wychowanie zdrowego, aktywnego, wrażliwego, odpornego psychicznie i fizycznie dziecka przy współudziale Rodziców. Rozwijamy osobowość dziecka poprzez naturalną dla niego formę aktywności, jaką jest zabawa. Staramy się stwarzać sytuacje uczące dzieci samodzielności i odpowiedzialności.

 

Nasz oddział przedszkolny to miejsce przyjazne każdemu dziecku, miejsce gdzie każde dziecko może liczyć na troskliwą opiekę w atmosferze szacunku, akceptacji i poczuciu bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

        

Wymiana pocztówkowa

W dzisiejszych czasach pisanie do kogoś listów czy wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć. Każdy woli napisać SMS-a, maila, czy wiadomość na portalu społecznościowym, bo tak jest łatwiej, wygodniej oraz szybciej. Ale czy lepiej ?

Chcemy od najmłodszych lat przekazać dzieciom tą ciekawą formę komunikowania się,  jaką jest wysyłanie listów i pocztówek, dlatego dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych wymieniają się  pocztówkami  ze Specjalnym Przedszkolem w Nowym Sączu.  Przygodę pocztówkową rozpoczęliśmy w  październiku, a zakończymy pod koniec roku szkolnego .

 

 

 

 

„ Czytam razem z misiem „

Grupa przedszkolna 3,4,5 - latków oraz grupa przedszkolna 5,6 - latków uczestniczą w Szkolnym Projekcie „ Czytam razem z misiem„. Projekt ten przeprowadzany jest w oparciu o ogólnopolski projekt, „ Mały miś w świecie wielkiej literatury”  w którym od trzech lat uczestniczą nasze Przedszkolaki.   

W obecnej edycji projektu dzieci z każdej grupy przedszkolnej wybrały sobie misia, nadały swoim misiom  imiona i misie te wędrują z dziećmi do ich domów. Rolą rodziców jest czytanie swoim dzieciom i misiowi wybranych przez siebie książek.
Do misia dołączony jest dziennik, gdzie  należy wpisać tytuły czytanych pozycji oraz można wkleić zdjęcie swojego dziecka z misiem .

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Data dodania: 2020-03-05 18:02:18
Data edycji: 2022-08-24 19:26:41
Ilość wyświetleń: 1449

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej