Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zbiórka dla Matyldzi Różak zakończona...

 

 

W wielu rejonach Polski nieustannie trwają zbiórki na ratowanie małej Matyldy, aby podarować jej „nowe” serce. Dziewczynka ma dramatycznie mało czasu na operację jej „ zepsutego serduszka”, które może zostać naprawione  przez lekarzy w USA.

 

Do ogólnopolskiej akcji pomocy Matyldzie włączyli się również Rodzice, Uczniowie, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej Szkoły, którzy wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu, od 21 do 28 lutego zbierali pieniądze do puszki na terenie Szkoły. Świadomi faktu, że każda złotówka pomoże małej wojowniczce zebraliśmy kwotę 2432, 11 zł. Jesteśmy zbudowani postawą WSZYSTKICH! Każdy bowiem dorzucał grosz od siebie i zachęcał wszystkich kolegów i koleżanki do wsparcia tego szczytnego celu!

 

Oprócz powyższej kwoty wpłaconej na konto FUNDACJI SIEPOMAGA, której podopieczną jest Matylda, dzisiaj również przekazaliśmy dla niej 189 kg nakrętek, które uczniowie systematycznie gromadzą w naszym szkolnym metalowym sercu. Zebrane nakrętki zostaną odkupione przez firmę, która zajmuje się recyklingiem, a pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dla chorej dziewczynki.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM za Wasze ogromne serca!

 

 

 

 

Data dodania: 2022-03-01 15:53:47
Data edycji: 2022-03-02 09:14:52
Ilość wyświetleń: 261

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook