Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Walentynkowo - karnawałowy czas w naszej Szkole...

 

W naszej Szkole zawsze poważnie podchodziliśmy do okazji, w których można sprawić komuś przyjemność, dlatego 14  i 15 lutego 2021 r. obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’. Samorząd Uczniowski zorganizował specjalną ,,Pocztę Walentynkową‘’, aby można było przekazać walentynkowe wyznania ulubionym kolegom i koleżankom.

 

Informacja o tym, że coś takiego będzie miało miejsce pojawiła się odpowiednio wcześniej, aby wszyscy chętni mogli przygotować miłosną laurkę. Uczniowie klasy V-VIII z racji nauki zdalnej, zamiast indywidualnych kartek stworzyli na szkolnym Padlecie wspólną Walentynkę, na której mogli napisać sporo serdecznych słów, a także poruszyć temat miłości, przyjaźni, życzliwości i szacunku do drugiego człowieka. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.

 

Walentynki i trwający czas karnawału były również doskonałym pretekstem do tego, aby zorganizować dyskotekę dla uczniów klas I-IV. Oprócz pięknych strojów, tańców, konkursów oraz dziecięcej radości swój finał miała również Poczta Walentynkowa.

 

Pamiętajmy, żeby kochać nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień! Kochajmy zawsze i wszędzie bez względu na okoliczności, najważniejsze żeby umieć to okazywać każdego dnia!

 

 

Data dodania: 2022-02-15 17:16:29
Data edycji: 2022-02-15 20:22:47
Ilość wyświetleń: 224

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej