Wakcje zbliżają się wielkimi krokami. Dzieci z zerówki z wielkim zaangażowaniem malowały kolorowe kamyki, które zabiorą ze sobą na wakacyjne wyprawy. Każdy kamyczek zostanie pozostawiony w ciekawym miejscu, aby sprawić radość osobie, która go odnajdzie i zachęcić do dalszej podróży.
Mamy nadzieję, że kolorowe kamyczki będą wędrować po różnych zakątkach Polski i świata, wywołując uśmiech na twarzach osób, które je odnajdą.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji!