Czcionka:

A+A-

Kontrast:

“W moich snach wciąż Warszawa…” – Nauka, sztuka i dobra zabawa!

 

Pamiętacie nasz „mały sukces”, kiedy w lutym 2020 Karolina Radzik (kategoria solista)  oraz Grupa Wokalna: „ Na cały Głos” (kategoria zespół) zdobyły dwa I miejsca w VI Gorlickim Konkursie Piosenki Patriotycznej?! Ciężka praca się opłaciła, bowiem dla laureatów I miejsc ufundowano dwudniową wycieczkę do Warszawy, a najlepsze zespoły otrzymały zaproszenie do Stadniny Koni Huculskich ,,Gładyszów” w Regietowie.

 

Z wiadomych przyczyn długo czekaliśmy na zrealizowanie nagrody, ale po przeszło roku, w dniach 30 - 31 sierpnia 2021, nasi Laureaci wraz ze swoimi Rodzicami mogli przeżyć niezwykłą przygodę w Warszawie.

 

W imieniu Dyrekcji naszej Szkoły, Laureatów I miejsc oraz ich Rodziców, pragniemy serdecznie podziękować Pani Poseł na Sejm RP Barbarze Bartuś, która była pomysłodawczynią  wycieczki i sfinansowała jej realizację. Dziękujemy za całą organizację, bezpieczną jazdę i profesjonalne oprowadzanie, a także wartościowe i rzeczowe informacje. Był to cudowny czas, aby nadrobić nie tylko zaległości społeczne, ale też czas fantastycznej lekcji wychowania patriotycznego oraz poznania piękna architektury naszego kraju – zarówno zabytkowej jak i współczesnej!

 

 

Zobaczcie sami…

Data dodania: 2021-09-03 11:31:27
Data edycji: 2021-09-03 11:47:44
Ilość wyświetleń: 54

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook