Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Uczestnicy Projektu Erasmus+ zakochani nie tylko w Krakowie...

 

Miejsce, które powinien zobaczyć każdy obcokrajowiec, aby uznać Polskę za kraj interesujący jest bez wątpienia Kraków. Ta malownicza stolica Małopolski położona nad Wisłą jest miejscem na mapie naszego kraju, w którym nie trudno się zakochać. Bo Kraków kochają nie tylko Polacy, ale także zagraniczni turyści. Dzisiaj podpowiedzieliśmy naszym partnerskim Szkołom z Turcji, Serbii, Macedonii i Portugalii  jak się w nim zakochać. 

 

Podczas całodziennej wycieczki po Krakowie wszyscy mogli zobaczyć Krakowską Starówkę, Kościół Mariacki a także ogromny, dostojny Rynek. To tutaj bije serce Krakowa! Smocza Jama to kolejne miejsce, które pozwoliło wszystkim uczniom i nauczycielom doświadczyć jej niesamowitego klimatu.  W ciągu dnia nasi Goście mieli okazję poznać krakowskie legendy i tradycje, nie tylko te związane ze smokiem.:)

 

 

Oddalona o zaledwie 40 kilometrów od Krakowa Kopalnia Soli w Bochni to jedna z największych podziemnych atrakcji na terenie Polski, którą również postanowiliśmy pokazać naszym Gościom. Powietrze przesiąknięte mikroelementami oraz tajemnicza atmosfera sprawiły, że kopalnia stała się idealnym miejscem na wycieczkę, podczas której można było połączyć elementy poznania nowego miejsca, aktywnego wypoczynku oraz integracje wszystkich uczestników projektów Erasmus +.

Data dodania: 2022-09-27 21:48:25
Data edycji: 2022-09-27 22:06:34
Ilość wyświetleń: 703

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej