Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Święty Mikołaj, fabryka słodkości i prezenty...

 

Dnia 06.12.2021 roku uczniowie klas I – III wraz z Wychowawczyniami w poszukiwaniu Świętego Mikołaja udali się z wizytą na słodką wycieczkę do jedynego takiego miejsca w Polsce - a może i na świecie - Muzeum Lizaka w Jaśle.

 

Zwiedzający nie tylko zobaczyli ciekawe ekspozycje oraz maszyny jakimi pracowali dawniej cukiernicy, ale również sami wykonali swój autorski lizak. Trudno chyba o słodsze zajęcie dla dzieci w ten mikołajkowy dzień. Z własnoręcznie zrobionym lizakiem i uśmiechem na twarzy wszyscy udali się  w pizzerii , by wziąć udział w warsztatach pieczenia tej uwielbianej przez dzieci potrawy. Każdy uczestnik warsztatów miał możliwość skomponowania pizzy według własnych upodobań smakowych. Trzecim i niewątpliwie najbardziej emocjonującym punktem programu wycieczki było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczył wszystkim  dzieciom prezenty.

 

W drodze powrotnej, podczas próby zmierzenia poziomu satysfakcji z mikołajkowej wycieczki okazało się, że dzieciom zabrakło skali, by wyrazić swoje zadowolenie!:)

Data dodania: 2021-12-06 18:26:01
Data edycji: 2021-12-06 18:28:56
Ilość wyświetleń: 146

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook