Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Program - Szkoła dla Rodziców i wychowawców

Dnia 22 października 2012 roku odbyło się pierwsze spotkanie rodziców klasy V w ramach programu "Szkoła dla rodziców i wychowawców".
Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki do godz. 14.30 do godz. 17.30 od października 2012 roku do stycznia 2013 roku.
 
Głównym celem tego programu jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą oraz wymiana doświadczeń. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.
Ucząc umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie program ten jednocześnie przyczynia się do budowania silnej więzi między rodzicami a dziećmi, co sprawia, że jest także programem profilaktycznym.
 
7 stycznia 2013 roku odbyło się już ostatnie bo 10 spotkanie rodziców uczniów klasy V. Podczas, którego rodzice opowiadali o swoich wrażeniach z odbytych zajęć, dzieli się swoimi opiniami oraz sukcesami mniejszymi lub większymi.
Na spotkanie przybyła pani mgr Halina Czerwińska - edukator, lider programu - Szkoła dla Rodziców i Wychowawców w Nowym Sączu, która przeprowadziła ewaluację zajęć oraz ocenę prowadzących.

 

Prezentujemy kilka zdjęć z tego spotkania.
Data dodania: 2020-03-02 18:39:40
Data edycji: 2020-03-16 21:58:10
Ilość wyświetleń: 430

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook