Koniec roku szkolnego to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji! Klasa trzecia postanowiła pożegnać ten wyjątkowy etap nauki w naprawdę pyszny sposób. Przygotowali własne gofry!
Mamy jednak pewne podejrzenia... :) Chyba gofry były tak dobre, że na szkolnym obiedzie zabrakło już miejsca na pyszności przygotowane przez nasze Panie kucharki! :) Jutro koniecznie sprawdzimy, czy nasza teoria się potwierdzi. :)
A tymczasem zobaczcie sami, jakie piękne i apetyczne gofry udało się wyczarować!