Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Plan lekcji ...

 

PLAN LEKCJI 2023/2024 - I PÓŁROCZE

 

KLASA I

mgr Anna Skrzypiec

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  8:00 – 8:45

WF

RELIGIA

ZAJ. KSZT. KREAT.

RELIGIA

J. ANGIELSKI

  8:55 – 9:40

ED. WCZE

MUZYKA

ED. WCZE ED. WCZE ED.WCZE

  9:45 – 10:30

ED. WCZE

ED. WCZE

WF
ED. WCZE ED. WCZE

10:45– 11:30

ED. WCZE

ED. WCZ

ED. WCZ ED. WCZE WF

11:40 – 12:25

LOGOPEDIA

 ED. WCZE

 J. ANGIELSKI

 

ED. INFORMATYCZNA

 

 

 

KLASA II

mgr Monika Turska

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  8:00 – 8:45

ED. WCZE

MUZYKA

 ED. WCZE

J. ANGIELSKI

ED. WCZE

  8:55 – 9:40

WF RELIGIA ED. WCZE ED. WCZE
WF

  9:45 – 10:30

ED. WCZE

WF

ED. WCZE

ED. WCZE

ED. WCZE

10:45 – 11:30

ED. WCZE ED. WCZE ED. WCZE

ED. WCZE

ED. INFORMATYCZNA

11:40 – 12:25

 LOGOPEDIA

 

J. ANGIELSKI

 

ZAJ. KSZT. KREAT.

 RELIGIA

 ED. WCZE

12:40 – 13:25

 

 

   

 

 

 

 

KLASA III       

mgr Anna Siedlarz

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  8:00 – 8:45

ED. WCZE

ED. WCZE

ZAJ. KSZT. KREAT.

WF

ED. INFORMATYCZNA

  8:55 – 9:40

ED. WCZE

WF

ED. WCZE

ED. WCZE RELIGIA

  9:45 – 10:30

ED. WCZE ED. WCZE ED. WCZE ED. WCZE

ED. WCZE

10:45– 11:30

J. ANGIELSKI

ED. WCZE WF

J. ANGIELSKI

ED. WCZE

11:40 – 12:25

MUZYKA

ZAJ. WYR

RELIGIA 

ZAJ. K-K

ED. WCZE

12:40 - 13:25

 

LOGOPEDIA

 

 

 

13:30 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV

mgr Marta Rzemińska

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

ZAJ.KSZT.KREAT. MATEMATYKA RELIGIA    

  8:55 – 9:40

MATEMATYKA

J. ANGIELSKI

WF

J. POLSKI

MATEMATYKA

  9:45– 10:30

PRZYRODA

J. ANGIELSKI INFORMATYKA WF PRZYRODA

10:45 – 11:30

PLASTYKA

WF HISTORIA MATEMATYKA TECHNIKA

11:40 – 12:25

J. POLSKI J. POLSKI J. ANGIELSKI GODZ. WYCH. J. POLSKI

12:40 – 13:25

J. POLSKI
WDŻ MATEMATYKA RELIGIA WF

13:30 – 14:15

ZAJ. WYRÓWNAWCZE

LOGOPEDIA  

 

 

14:20 – 15:05

     

 

 

 

 

 

KLASA V

mgr Krzysztof Skraba

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   8:00 – 8:45

MUZYKA J. POLSKI

ZAJ. KSZT. KREAT.

WDŻ

HISTORIA 

  8:55 – 9.40

BIOLOGIA GEOGRAFIA J. POLSKI
J. ANGIELSKI MATEMATYKA

  9:45 – 10:30

WF RELIGIA RELIGIA J.POLSKI

MATEMATYKA

10:45 – 11:30

WF HISTORIA TECHNIKA J. POLSKI INFORMATYKA

11:40 – 12:25

J. POLSKI

MATEMATYKA WF
GODZ. WYCH. J. ANGIELSKI

12:40 – 13:25

 J. ANGIELSKI

ZAJ. K-K
PLASTYKA WF  

13:30 - 14:15

ZAJ. WYR

LOGOPEDIA MATEMATYKA    

14:20 - 15:05

 

       

 

 

 

KLASA VI 

mgr Agnieszka Rząca - Bętkowska

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  8:00 – 8:45

ZAJ. WYR.

GEOGRAFIA
ZAJ. KSZT. KREAT. MATEMATYKA

MUZYKA

  8:55 – 9:40

J. ANGIELSKI MATEMATYKA J. ANGIELSKI WF INFORMATYKA

  9:45 – 10:30

HISTORIA MATEMATYKA J. POLSKI HISTORIA WF

10:45 – 11:30

MATEMATYKA J. POLSKI J. POLSKI RELIGIA
RELIGIA

11:40 – 12:25

WF WF PLASTYKA GODZ. WYCH. J. ANGIELSKI

12:40– 13:25

BIOLOGIA TECHNIKA ZAJ. KSZT. KREAT. J. POLSKI
J. POLSKI

13:30– 14:15

ZAJ. WYR.
WDŻ

PLASTYKA

   

14:20 - 15:05

 

  J.POLSKI    

 

 

 

KLASA VII   

mgr Zbigniew Bogusz

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   8:00 –  8:45

ZAJ. KSZT. KREAT.   WF J. POLSKI
GEOGRAFIA

   8:55 – 9.40

INFORMATYKA HISTORIA CHEMIA J. ANGIELSKI
HISTORIA

  9:45 – 10:30

FIZYKA PLASTYKA J. ANGIELSKI
RELIGIA
J. NIEMIECKI

10:45 – 11:30

CHEMIA J. ANGIELSKI
FIZYKA WF J. NIEMIECKI

11:40 – 12:25

MATEMATYKA RELIGIA BIOLOGIA GODZ. WYCH.
WF

12:40 – 13:25

MATEMATYKA  MATEMATYKA
J. POLSKI
MATEMATYKA
 

13:30 – 14:15

J.POLSKI

J. POLSKI
J. POLSKI
BIOLOGIA  

14:20 – 15:05

WF   GEOGRAFIA MUZYKA  

 

 

 

KLASA VIII  

mgr Maria Kanto - Noga

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   8:00 – 8:45

FIZYKA               ZAJ. WYR/                    ZAJ. KSZT. KREAT. J. POLSKI
WF J. NIEMIECKI

   8:55– 9.40

HISTORIA J. ANGIELSKI RELIGIA MATEMATYKA J. NIEMIECKI

  9:54 – 10:30

MATEMATYKA GEOGRAFIA
CHEMIA
MATEMATYKA WOS

10:45 – 11:30

WOS MATEMATYKA EDB HISTORIA CHEMIA

11:40 – 12:25

J. ANGIELSKI J. POLSKI
FIZYKA GODZ. WYCH.
RELIGIA

12:40 – 13:25

WF J. POLSKI
INFORMATYKA BIOLOGIA
J. ANGIELSKI

13:30 – 14:15

WF WF DORADZTWO J. POLSKI J. POLSKI

14:20 – 15:05

ZAJ. KSZT. KREAT. WF ZAJ.KSZT.KRE WF  

 

Data dodania: 2020-03-05 18:10:54
Data edycji: 2023-12-06 05:05:48
Ilość wyświetleń: 5549

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej