Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Dyrektor Szkoły

mgr Małgorzata Fyda – Wiśniowska (zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, doradztwo zawodowe)

nauczyciel dyplomowany

absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

 

studia podyplomowe:  

"Organizacja i zarządzanie oświatą w nowej strukurze systemu edukacji" - PWSZ Nowy Sącz

" Diagnoza i terapia pedagogiczna" - WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski

" Doradztwo zawodowe, edukacyjne i pośrednictwo pracy" - WSSP Lublin

 

Wyznaczony nauczyciel jako osoba zastępująca Dyrektora Szkoły w czasie jego nieobecności w roku szkolnym 2021/2022

mgr Zbigniew Bogusz (biologia, chemia, przyroda, muzyka, EDB)

nauczyciel mianowany

absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie - biologia eksperymentalna, chemia, przyroda

 

studia podyplomowe: 

"Zarządzanie instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji " - WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski

" Muzyka, plastyka, wok - organizacja zajęć artystycznych" - WHS  Sosnowiec

" Edukacja dla bezpieczeństwa dla nauczycieli" - WSSP Lublin

 

Nauczyciele

mgr Bańkowska Kinga - nauczyciel dyplomowany

edukacja przedszkolna, j. angielski, świetlica

mgr Brzezicka Magdalena - nauczyciel dyplomowany

język niemiecki

mgr Durlak Joanna - nauczyciel mianowany

edukacja  przedszkolna, j. angielski, logopedia

mgr Gucwa Anna - nauczyciel dyplomowany

matematyka

Ks. mgr Hebda Ryszard - nauczyciel dyplomowany 

religia

mgr Kantor – Noga Maria - nauczyciel dyplomowany

wychowanie fizyczne, technika, wdź

mgr Kornakiewicz Łukasz - nauczyciel dyplomowany

fizyka, informatyka

mgr Krzeszowska Sabina - nauczyciel dyplomowany

język angielski

mgr Łukasik Paulina - nauczyciel kontraktowy

edukacja wczesnoszkolna

mgr Mieszaniec Renata - nauczyciel dyplomowany

geografia

mgr Nykaza – Kruczek Anna - nauczyciel dyplomowany

pedagog szkolny, zajęcia kor-kom, zajecia kształt. kreat., świetlica

mgr Pazgan Anita - nauczyciel kontraktowy

psycholog szkolny

mgr Rząca – Bętkowska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany

język angielski, bibliotekarz

mgr Rzemińska Marta - nauczyciel dyplomowany

język polski, historia, plastyka, wos

mgr Siedlarz Anna - nauczyciel dyplomowany

edukacja wszesnoszkolna, plastyka, świetlica

mgr Skraba Krzysztof - nauczyciel mianowany

język polski

mgr Skrzypiec Anna - nauczyciel dyplomowany

edukacja wszesnoszkolna, logopedia, świetlica

mgr Turska Monika - nauczyciel mianowany (urlop macierzyński)

edukacja wszesnoszkolna, wdż, świetlica

Pracownicy administracji i obsługi szkoły

Wojtarowicz Ewa

sekretarz szkoły, intendent

Grybel Maria

kucharka

Gucwa Janusz

konserwator, woźny

Łukasik Ewa

pomoc kuchenna

mgr Łukasik Katarzyna

pomoc nauczyciela oddział przedszkolny

Święs Elżbieta

woźna

Data dodania: 2020-03-05 17:53:08
Data edycji: 2022-06-09 09:38:11
Ilość wyświetleń: 1798

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook