Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Pasowanie na czytelnika 2020

 
 
„ Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam - wchodzę ".
 
 
 
Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Organizowane co roku, weszło na stałe do kalendarza naszych wydarzeń. Głównym celem takiej uroczystości jest zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek, a także pasowanie uczniów na czytelnika. Dzisiaj w poczet czytelników naszej szkolnej biblioteki przyjętych zostało 13 pierwszoklasistów, którzy obiecali „ po książki sięgać z radością , bo czytanie daje wiedzę i jest wielką przyjemnością…”
 
Uczniowie poznali zasady korzystania z biblioteki oraz zbioru książek , otrzymali pomocne dla nich instrukcje oraz pamiątkowe identyfikatory. Pierwszoklasiści wypożyczyli również pierwszy raz książkę w bibliotece szkolnej.
Uwieńczeniem całej uroczystości było wręczenie książek: „Pierwsze abecadło” w ramach Kampanii Instytutu Książki: „ Mała książka – wielki człowiek”. Żywimy nadzieję, że czytanie książek stanie się stylem spędzania wolnego czasu, zarówno w trakcie edukacji szkolnej, jak i już w dorosłym życiu.
Data dodania: 2020-11-06 16:45:38
Data edycji: 2020-11-06 17:01:10
Ilość wyświetleń: 341

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej