Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Ogólnopolski program edukacyjny

W roku szkolnym 2015/16 nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Klub Bezpiecznego Puchatka". Jest to program edukacyjny, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych.
Programem objęte będą dzieci z klas pierwszych.
W ramach programu pierwszakom oraz wychowawcy zostały przekazane materiały edukacyjne wraz ze scenariuszami lekcyjnymi, które zostały opracowane przez nauczycieli - metodyków przy współpracy ze specjalistami z Biura Prewencji i Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Przygotowany folder ma za zadanie pomóc w przekazaniu dzieciom niezbędnej wiedzy o tym, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, w domu i w czasie zabawy.
 
Dodatkowo, w tej edycji program został rozbudowany o treści związane z przydatną dla dzieci tematyką efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności. Również dla rodziców została przygotowana broszura informacyjna z poradami, które rodzice powinni przekazać swoim pociechom.
Data dodania: 2020-03-02 18:43:37
Data edycji: 2020-03-16 22:17:47
Ilość wyświetleń: 406

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook