Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Odwołane zajęcia w Szkole do Świąt Wielkanocnych!

                Szanowni Rodzice!

              Drodzy Uczniowie!

           

 

      Zgodnie z zapisami Rozporządzenia  Ministra Edukacji Narodowej  od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. nauka  odbywać się będzie obowiązkowo z wykorzystaniem metod i technik kształcenia zdalnego. Nowe przepisy dają możliwość oceniania  i klasyfikowania uczniów.

  

                           Od środy 25 marca br. uczestnictwo Uczniów  w zdalnym nauczaniu                                                                              będzie obowiązkowe, rozliczane i oceniane.

 

           W jaki sposób będzie zorganizowana nauka  w naszej Szkole powiadomimy Was najpóźniej w poniedziałek 23 marca 2020 r. w godzinach popołudniowych. Bardzo proszę zatem o bieżące śledzenie strony internetowej Szkoły, szkolnego Facebooka, dziennika elektronicznego, oraz odbieranie wiadomości e-mailowych i telefonicznych od Wychowawców poszczególnych klas.

     Zdaję sobie sprawę z wielu trudności i przeszkód jakie przy tej okazji się pojawią. W związku z tym bardzo proszę wszystkich Uczniów i Rodziców o pełną mobilizację i współpracę z Nauczycielami i Szkołą. Proszę o bieżące zgłaszanie problemów (np. związanych z brakiem sprzętu elektronicznego, dostępu do Internetu itp.) oraz innych uwag, które pozwolą nam na wybranie skutecznych sposobów nauczania i oceniania.

 

Na ten trudny czas życzę  Wam  Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie cierpliwości, zrozumienia i wyrozumiałości, ale przede wszystkim  dużo zdrowia, 

 

 

Dyrektor Szkoły –  Małgorzata Fyda - Wiśniowska

Data dodania: 2020-03-22 16:44:32
Data edycji: 2020-03-24 06:31:07
Ilość wyświetleń: 547

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej