Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Niecodzienne spotkanie z Kapitanem Żeglugi Wielkiej...

 

 

26 stycznia br. gościliśmy w oddziale przedszkolnym naszej Szkoły Kapitana Żeglugi Wielkiej Pana Pawła Migacza, który przybliżył przedszkolakom zawód marynarza. Tata Antosi w ciekawy sposób opowiedział dzieciom o pracy na morzu, o specjalnych zadaniach na statku, o pięknej przyrodzie morskiej, a także o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na marynarzy. Przybyły gość omówił również znaczenie przyniesionych map oraz zaprezentował dzieciom doświadczenie ,,Dlaczego statek nie tonie? ”. Niezwykła prezentacja zdjęć i nagrań z morza wywarły na wszystkich ogromne wrażenie oraz uświadomiły wyjątkowy charakter pracy Kapitana Żeglugi Wielkiej.

 

 

Na zakończenie spotkania przedszkolaki wraz z Panem Kapitanem zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, a Pani Dyrektor Szkoły wręczyła piękne podziękowanie. Kto wie, być może wśród naszych przedszkolaków znajdzie się przyszły marynarz, który również wyruszy na morską przygodę?!

 

 

Panie Pawle!

 

Bardzo dziękujemy za inspirujące spotkanie i życzymy spokojnych wód! Niech ciekawe przygody, które Pana spotykają, kończą się zawsze bezpiecznym powrotem do rodzinnej przystani!

Data dodania: 2023-01-26 20:32:06
Data edycji: 2023-01-26 21:10:51
Ilość wyświetleń: 503

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej