Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Międzynarodowy Dzień Krajobrazu 2021

20 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Krajobrazu. To okazja, by bliżej przyjrzeć się naszemu otoczeniu i docenić jego wartość. Hasło tegorocznej edycji to "Otwarte krajobrazy". Chodzi przede wszystkim o zwrócenie uwagi na wartość krajobrazów w codziennym życiu oraz refleksję nad możliwością odzyskiwania utraconych przestrzeni a także ich odpowiedzialnego planowania.

 

W ramach obchodów tego dnia oddział przedszkolny naszej Szkoły zorganizował spacer krajoznawczy, podczas którego przedszkolaki podziwiały piękno jesiennych krajobrazów. Natomiast uczniowie klasy IV wykonali z masy solnej ciekawe prace plastyczne przedstawiające różnorodność krajobrazu.

 

Kochani! Doceniajmy wartość dostępnych nam na co dzień przestrzeni przyrodniczych, które możemy nie tylko ogarnąć wzrokiem, lecz także "doświadczyć". Jesteśmy przekonani, że Dzień Krajobrazu uświadomił naszym uczniom, jak ważną rolę w życiu człowieka pełni otaczająca przestrzeń oraz że otwarty krajobraz ma realny wpływ na jakość naszego życia.

 

Data dodania: 2021-10-20 22:20:20
Data edycji: 2021-10-20 22:26:05
Ilość wyświetleń: 230

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej