Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia...

 

Boże Narodzenie to chyba największe w świecie przyjęcie urodzinowe, na którym są wszyscy ludzie na tej ziemi. To czas magiczny, który już od dzieciństwa kojarzy się z rodziną, choinką, prezentami i kolędami.

 

Tradycją naszej Szkoły jest coroczny apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, który w tym roku przygotowali uczniowie klasy III wraz z Wychowawczynią. Piękny scenariusz nawiązujący do narodzenia Jezusa, świąteczna dekoracja oraz taniec aniołków sprawiły, że wszyscy mogli poczuć magię zbliżających się Świąt. Ostatnim punktem bożonarodzeniowego spotkania były świąteczne życzenia od Pani Dyrektor Szkoły oraz Samorządu Uczniowskiego, a także ogłoszenie wyników i rozdanie nagród za udział w konkursach:

  • „Święty Mikołaj w oczach dziecka”;
  • „Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego”.

 

Po zakończonym apelu, w świątecznych nastrojach wszyscy rozeszli się do sal, w których odbyły się klasowe spotkania wigilijne.

 

 

 

Drodzy Uczniowie!

 

Charles Dickens w „Opowieści wigilijnej” napisał : „Jest mnóstwo rzeczy, które przyniosły mi wiele dobrego, choć nie przyniosły mi żadnego zysku. Taką rzeczą są właśnie święta Bożego Narodzenia”.  Jest w tym chyba sporo racji!

 

Życzymy Wam wszystkim, aby chwile, które spędzicie z najbliższymi, będą wolne od trosk dnia codziennego, przepełnione miłością oraz wzajemnym zrozumieniem i dobrocią.

 

 

Wesołych Świąt! :)

 

 

Data dodania: 2022-12-22 16:49:41
Data edycji: 2022-12-27 17:18:32
Ilość wyświetleń: 772

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej