Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkurs na Najpięknieszą Kartę Świąteczną rozstrzygnięty...

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Plastycznego pt. „ NAJPIEKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”.

 

Otrzymaliśmy łącznie ponad 80 prac w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów klas starszych. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, makaronów, ścinków gazet, brokatu, waty, nitek a nawet patyczków do uszu czy lodów…) stworzyły bardzo oryginalne i staranne prace, które zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem a także serdecznymi życzeniami.

 

Trzeba przyznać że Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszych kartek.

 

Konkurs adresowany był do dzieci w czterech kategoriach wiekowych.

 

Przedstawiamy pełną listę zwycięzców:

 

Kategoria I : GRUPA PRZEDSZKOLNA

 

Odział 3,4,5 - latki

 

1 miejsce: Koszyk Miłosz

2 miejsce: Migacz Franciszek

3 miejsce: Gryboś Alicja

  • Wyróżenie : Kruczek Kajetan
                         
    Forczek Milena

 

Oddział 5,6,- latki ( "zerówka")

1 miejsce: Migacz Zofia

2 miejsce: Szymańska Dominika

3 miejsce: Niemas Julia

  • Wyróżenienie: Koperniak Krzysztof
                              
    Góra Oliwier

 

Kategoria II : KLASY I-III

 

Klasa I

1 miejsce: Grybel Bartosz

2 miejsce: Totoś Filip

3 miejsce: Radzik Zuzanna

  • Wyróżnienie: Machniewicz Dominik
                            
    Laskowska Lena

Klasa II

1 miejsce: Obrzut Oliwia

2 miejsce: Grybel Kacper

3 miejsce: Krok Justyna

  • Wyróżnienie: Grybel Igor
                          
    Migacz Milena

 

Klasa III

1 miejsce: Kowal Agnieszka

2 miejsce: Raczoń Justyna

3 miejsce: Machniewicz Sebastian

  • Wyróżnienie: Kluza Urszula
                            Migacz Piotr
                           
    Niemas Fabian

 

Kategoria III : KLASY IV-VI

 

Klasa IV

1 miejsce: Szymańska Faustyna

2 miejsce: Korzeń Piotr

3 miejsce: Durlak Filip

  • Wyróżnienie: Grybel Marcin
                           
    Totoś Dawid

 

Klasa V

1 miejsce: Krok Magdalena

2 miejsce: Koperniak Anna

3 miejsce: Koszyk Jakub

  • Wyróżnienie: Koperniak Julia
                            Gryboś Franciszek
                           
    Niemiec Paweł

 

Klasa VI

1 miejsce: Durlak Martyna

2 miejsce: Sęk Mikołaj

3 miejsce: Smoła Ilona

  • Wyróżnienie: Krok Katarzyna
                            Migacz Amelia

 

Kategoria IV : KLASY VII-VIII

 

Klasa VII-VIII

1 miejsce: Niemiec Tomasz

2 miejsce: Król Nikola

3 miejsce: Koperniak Dominik

                     

 

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie. Dziękujemy też nauczycielom i Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie. Nagrody ufundowane przez Panią Dyrektor zostaną wręczone tuż po powrocie do Szkoły:)

 

 

                     

Data dodania: 2020-12-17 22:53:56
Data edycji: 2020-12-21 11:11:58
Ilość wyświetleń: 517

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook