Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Dzisiaj Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski poinformował, iż nauczanie na odległość zostaje przedłużone do 26 czerwca 2020 r. czyli w bieżącym roku szkolnym uczniowie nie powrócą już do tradycyjnych zajęć stacjonarnych.
 
W związku z tym przypominam, iż dni: 12 czerwca (piątek po Bożym Ciele), 16, 17, 18 czerwca (egzaminy ósmoklasisty), a także 19 czerwca (odpust parafialny) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych; w tych dniach nie będzie odbywała się nauka zdalna.
 
Od 25 maja organizowane są konsultacje dla klasy VIII, które mają charakter dobrowolny, jednak, ze względu na możliwość poprawienia ocen oraz powtórzenia wiadomości przed egzaminem ósmoklasisty, obecność na tych zajęciach jest wskazana.
 
Od 1 czerwca możliwość skorzystania z konsultacji mają również uczniowie klas IV – VII. Uczniowie, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w tej formie nauki, o terminach spotkań zostali indywidualnie poinformowani. Konsultacje w klasach IV – VIII nie zwalniają uczniów i nauczycieli z zajęć kształcenia na odległość i odbywają się zgodnie z planem.
 
W związku z dynamicznie zmieniającymi się przepisami sanitarnymi i administracyjnymi oraz „luzowaniem” lub znoszeniem obostrzeń pandemicznych, komunikat na temat zwrotu książek do biblioteki, zakończenia roku szkolnego dla grup przedszkolnych i klas IV - VII oraz rozdania świadectw ukaże się w późniejszym terminie. W obecnej chwili dopuszczam możliwość kameralnego pożegnania klasy VIII, z zachowaniem wszelkich rygorów i zasad bezpieczeństwa (uroczysta msza święta, wręczenie świadectw, dyplomów, nagród, ceremonia przekazania sztandaru).
 
Małgorzata Fyda - Wiśniowska
Dyrektor Szkoły 
Data dodania: 2020-06-01 21:21:44
Data edycji: 2020-06-16 23:11:29
Ilość wyświetleń: 326

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook