Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Komunikat Dyrektora Szkoły

W związku z zamknięciem Szkoły z powodu koronawirusa ponawiam prośbę, aby wszyscy Rodzice zadbali o to, by ich dzieci pozostawały w domu /zalecane przebywanie na świeżym powietrzu, powinno być z  dala od skupisk ludzkich/.

 To nie czas ferii ani wakacji – nauczyciele komunikują się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny, lub inne media społecznościowe (np. Messenger, WhatsApp), dlatego proszę Uczniów oraz Rodziców o sprawdzanie zakładki – zadania w dzienniku elektronicznym oraz sprawdzanie na bieżąco wiadomości od nauczycieli i wychowawców,  gdzie są przekazywane informacje o materiale, który uczniowie mają sami przerobić, o zadaniach pisemnych oraz sposobach sprawdzenia tych zadań przez nauczycieli.

 

Rodziców uczniów klas I - III bardzo proszę o dopilnowanie swoich pociech i systematyczną pracę .

Uczniów klas starszych, a przede wszystkim uczniów klasy ósmej proszę o potraktowanie prośby poważnie i wykorzystanie tego czasu, jak najbardziej efektywnie w związku ze zbliżającym się Egzaminem Ósmoklasisty.

 

Drodzy Uczniowie! proszę, nie podejmujcie żadnych ryzykownych i nieodpowiedzialnych  zachowań, spędźcie ten czas właściwie.

 

Dyrektor -  Małgorzata Fyda - Wiśniowska

Data dodania: 2020-03-17 06:18:47
Data edycji: 2020-06-16 23:12:43
Ilość wyświetleń: 751

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook