Czcionka:

A+A-

Kontrast:

III Koncert Kolęd i Pastorałek 2023 za nami...


Śpiewanie kolęd to piękna tradycja, która jednoczy i zbliża do siebie ludzi, daje możliwość trwania w wyjątkowym świątecznym klimacie oraz zawsze wyzwala niezapomniane emocje.

 

29 stycznia 2023 roku w Kościele Parafialnym w Gródku odbył się III Koncert Kolęd i Pastorałek, podczas którego wystąpili młodzi artyści, na co dzień przedszkolaki i uczniowie naszej Szkoły. Dzieci i młodzież zafundowały zgromadzonej publiczności prawdziwą „ucztę muzyczną”, która – oprócz wzruszeń – przyniosła odprężenie i ponownie wprawiła wszystkich w magię Świąt Bożego Narodzenia. W ślad za tym pojawiło się również przesłanie miłości, pokoju i nadziei w to, że „Nowo Narodzony da wiarę, że zapanuje pokój na świecie…”.

Koncert Kolęd i Pastorałek stał się również okazją do złożenia funduszy na cel związany z budową nowej Szkoły w Gródku. Dzięki hojności publiczności na konto Rady Rodziców trafi 4360,70 zł. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

 

Drodzy Uczniowie - Artyści!


Serdecznie Wam dziękujemy, bo bez Was nie byłoby tego koncertu! To dzięki Wam (pomimo wielu przeciwności losu) tak licznie zgromadzona widownia mogła zaśpiewać wspólnie kolędy, posłuchać dobrych słów, popatrzeć na siebie życzliwie. Wielkie brawa dla Was!

 

Drodzy Rodzice, Mieszkańcy Gródka, Przyjaciele, Nieznajomi!


Dziękujemy Wam za wszelką pomoc. Mamy nadzieję, że spędzone wspólnie niedzielne popołudnie było dla Was wszystkich cudownym przeżyciem i upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Cieszymy się, że daliście się oczarować znakomitym młodym artystom! Żywimy także nadzieję, że udało nam się (choć na chwilę) rozjaśnić rzeczywistość i ożywić magię Świąt Bożego Narodzenia na nowo.

 

Jedno jest pewne, czekamy na równie piękny koncert już za rok! :)

 

 

 

***  Nagrania nadesłane przez Rodziców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2023-01-30 09:29:22
Data edycji: 2023-01-30 11:54:04
Ilość wyświetleń: 1009

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook