Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Grupa wokalna

Grupa Wokalna „ Na cały głos ”.

Zajęcia wokalne przeznaczone są dla wszystkich chętnych uczniów, podczas których zainteresowani realizują zagadnienia z zakresu: emisji głosu, przygotowania wokalnego, interpretacji tekstu, ćwiczeń oddechowych i dykcyjnych, doboru repertuaru,  pracy  z  pieśnią /  piosenką i współpracy w zespole.  Podczas  zajęć  wokalnych  uczniowie  uczą  się  śpiewu z akomapniamentem instrumentalnym lub do profesjonalnych podkładów muzycznych.

Celem zajęć jest dążenie do profesjonalizmu i wzbogacanie warsztatu wokalnego o nowe umiejętności. Program daje uczniom możliwość rozwijania wrażliwości muzycznej a także czynnego udziału w życiu szkoły, co jest ważnym aspektem wychowawczym w rozbudzaniu odpowiedzialnej i twórczej postawy dzieci i młodzieży. Pozwala uczniom na włączenie się w życie artystyczne Szkoły i  środowiska lokalnego oraz na kształtowanie ich pozytywnego wizerunku.

 

Zajęcia dodatkowe - nauka gry na gitarze klasycznej.

Od roku 2016 w naszej Szkole prowadzone są zajęcia dodatkowe - nauka gry na gitarze klasycznej. Ich celem jest nabycie umiejętności gry  na gitarze klasyczniej oraz ćwiczenie śpiewu przy akompaniamencie gitary.


Zajęcia prowadzi mgr Zbigniew Bogusz.

Data dodania: 2020-03-05 18:06:14
Data edycji: 2020-03-16 21:21:16
Ilość wyświetleń: 532

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook