Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GRECKA PRZYGODA - dzień pierwszy 29.05. 2023 r.

Po dwudziestu kilku godzinach nasi Uczniowie dotarli do Platamonas w Grecji, gdzie przez okres prawie dwóch tygodni będą uczyć się, bawić i odpoczywać. A wszystko dziać się będzie w ramach projektu nr 2021-1-PMU-4261 Ponadnarodowa Mobilność Uczniów pt.: „Uczniowie SP Gródek na międzynarodowej przygodzie".

 

Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku uczniowie wyruszyli na spacer celem poznania najbliższej okolicy Platamonas. Obowiązkowo należało "przywitać się" z Morzem Egejskim i zamoczyć nie tylko przysłowiowe "stópki", ale również pospacerować malowniczymi uliczkami miasteczka, zjeść tutejsze lody i zakupić pierwsze pamiątki. Następnie Uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze swoimi greckimi rówieśnikami i uczestniczenia w zajęciach integracyjnych pt. „Hej, Poznaj mojego kolegę”. Popołudniowe zabawy w przy hotelowym basenie pozwoliły na jeszcze lepsze wzajemne poznanie się.

 

Podczas spotkania podsumowującego pierwszy dzień pobytu, dla kolegi, który miał dzisiaj urodziny czekała niespodzianka. Wszyscy uczestnicy projektu odśpiewali ”Sto lat”, a pilot projektu Pani Sonia obdarowała Jubilata Urodzinowym tortem.  Życzenia urodzinowe od koleżanek i kolegów oraz nauczycieli, wspólne pamiątkowe zdjęcie uwieczniły to  ważne wydarzenie.

 

 

Po takim dniu, pełnym wrażeń, Uczniowie zasłużyli na wypoczynek….

Data dodania: 2023-05-29 22:14:19
Data edycji: 2023-05-30 11:32:56
Ilość wyświetleń: 689

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook