Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Dzień Ligi Ochrony Przyrody...

Drodzy  Uczniowie!
 
 
Codziennie mamy w kalendarzu " DZIEŃ KOMUŚ LUB CZEMUŚ" dedykowany. I choć mamy ferie zimowe, które są po to, aby odpocząć, przypominamy Wam o ważnej dacie przyrodniczej.
 
CZY WIECIE, ŻE... 9 stycznia obchodzimy Dzień Ligi Ochrony Przyrody? To najstarsza organizacja przyrodnicza w naszym kraju, której zadaniem jest kształtowanie człowieka względem przyrody i środowiska naturalnego. Dzięki długoletniej działalności Ligi Ochrony Przyrody na obszarze Polski mamy zachowane bogactwo przyrody. To dzięki tej organizacji prowadzona jest szeroka działalność edukacyjna oraz popularyzacja wiedzy na temat przyrody i jej ochrony, a także zachęcanie społeczeństwa do wykonywania prac na rzecz ochrony środowiska.
 
O tym, iż należy chronić środowisko przyrodnicze nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać! Jednak życie pokazuje, że choć większość z nas deklaruje potrzebę ochrony przyrody to tylko na deklaracjach poprzestaje. Żywimy wielką nadzieję, że dla każdego z Was urodziny LOP będą okazją do refleksji i zdobycia nowej wiedzy z zakresu ochrony otaczającej nas przyrody!
 
 
 

 

Data dodania: 2021-01-08 18:53:27
Data edycji: 2021-01-08 19:01:10
Ilość wyświetleń: 538

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej