Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia,                  Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

 

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej Szkoły gościły dzisiaj swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze oraz piosenki, które ćwiczyły na tą wyjątkową uroczystość. Na zakończenie pani Dyrektor Szkoły złożyła Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia, a uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Po skończonym występie wnuczęta zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. 
Szczęśliwe i rozpromienione twarze przybyłych gości dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Data dodania: 2020-01-27 01:26:50
Data edycji: 2020-03-14 19:25:25
Ilość wyświetleń: 376

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook