Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Drugi dzień pobytu w Portugalii...

 
Bem vindo Amigo ! [Witajcie kochani!]
 
 
Za nami drugi, niezwykle piękny i słoneczny dzień w Portugalii. Program wizyty, zresztą jak w większości tego typu wymian jest bardzo bogaty.
Nasi gospodarze przygotowali na dzisiaj bardzo dużo atrakcji, wśród których było m.in. zwiedzanie miasta Ourém oraz znajdującego się tam zamku, skąd roztaczały się piękne widoki na całą okolicę.
 
Korzystając z pięknych okoliczności przyrody, i że nikogo nie opuszczał dobry humor, wszyscy uczestnicy projektu spacerem (tylko 8 km ) wrócili do szkoły. Po obiedzie odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie wykonywali różnorodne zadania związane z tematyką projektu.
W drugiej części dnia nasi podróżnicy udali się na wycieczkę̨ do równie tajemniczego co pięknego klasztoru Zakonu Chrystusa w Tomarze.
 
 
To był długi, intensywny, ale świetny dzień..! Zobaczcie sami...
 
 
* Pełna fotorelacja na naszym szkolnym profilu społecznościowym Facebook.
 
 
 
FATIMA, KTÓRĄ WARTO POZNAĆ… - wieczorny spacer
 
 
O Fatimie, małej miejscowości leżącej w regionie Lisboa w Portugalii zapewne wiedziałoby dziś niewielu, gdyby nie objawienia Matki Bożej.
Mieszkający w tej miejscowości nasi uczniowie wraz z opiekunami, ze spokojem i miłością w sercu odwiedzają codziennie Sanktuarium
podczas wieczornych spacerów.
 
Boa noite! [Dobranoc] 
 
 
Data dodania: 2021-11-09 11:35:53
Data edycji: 2021-11-11 12:27:41
Ilość wyświetleń: 174

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook