Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dobro poszło w świat! Podsumowanie akcji ''Paczuszka dla maluszka''...

W dniach od 29 listopada do 22 grudnia 2022 r. na terenie naszej Szkoły po raz drugi została przeprowadzona ogólnopolska akcja charytatywna „Paczuszka dla maluszka”, organizowana przez Fundację Małych Stópek. Wzorem ubiegłego roku nasi Uczniowie, ich Rodzice oraz Nauczyciele wykazali się „WIELKIM SERCEM” włączając się w zbiórkę potrzebnych artykułów potrzebnych maluszkom, za co z całego serca bardzo dziękujemy!

 

Ambasadorami całego przedsięwzięcia w naszej Szkole byli członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem. Przekazane dary dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Trzycierzu/ k. Korzennej stały się nie tylko pomocą materialną dla tych, którzy jej potrzebują ale mamy nadzieję, że dzięki temu przekazaliśmy coś jeszcze… nadzieję oraz wiarę w ludzkie serca!

 

Mocno wierzymy, że dobro, którym się podzieliliśmy z innymi to takie dobro, które kiedyś do nas powróci. Nam pozostaje ogromna radość, że nasza Szkoła  kolejny raz uczestniczyła w tak szlachetnej akcji,  i że wspólnie mogliśmy rozpalić radością niejedno małe serduszko! :)

 

 

 

 

 

 

*Zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu   „Laboratoria przyszłości”.

Data dodania: 2023-01-09 18:05:23
Data edycji: 2023-01-09 18:29:05
Ilość wyświetleń: 164

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook