Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Bezpieczniki Taurona

W tym roku nasza Szkoła przystąpiła do programu "Bezpieczniki TAURONA: Włącz dla dobra dziecka". Patronat nad programem objął Minister Edukacji Narodowej oraz Rzecznik Praw Dziecka.
Celem  "Bezpieczników  TAURONA" jest  edukacja  dzieci  i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej.
 
W związku z powyższym, 14 kwietnia 2016r., do naszej szkoły zawitała pracownica TAURON Polska Energia, która dzięki prezentacji multimedialnej oraz filmom instruktarzowym przypomniała uczniom przedszkola, klasy 0 i klasom I - VI zasady   bezpiecznego   korzystania  z   domowych   urządzeń   zasilanych   prądem   oraz   przestrzegła   przed   zabawą w niedozwolonych miejscach.
 
Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali gadżety w postaci edukacyjnych książeczek oraz breloczki. Mieli również możliwość udziału w konkursie, dzięki któremu zwycięzcy otrzymali pendrivy w kształcie maskotki "Tauronka".
 
Szkoła jako pierwsza z naszej gminy wzięła udział w "Bezpiecznikach Taurona" oraz została oznaczona na mapie szkół uczestniczących w programie. Zachęcamy innych do zgłoszeń. Jesteśmy dumni, że udało nam się nauczyć i dowiedzieć wielu ciekawych oraz pożytecznych rzeczy związanych z prądem.
Data dodania: 2020-03-02 18:44:43
Data edycji: 2020-03-16 22:15:08
Ilość wyświetleń: 293

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook