Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Dyrektor Szkoły

mgr Małgorzata Fyda – Wiśniowska (zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne)

nauczyciel dyplomowany

absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

 

studia podyplomowe:  

"Organizacja i zarządzanie oświatą w nowej strukurze systemu edukacji" - PWSZ Nowy Sącz

" Diagnoza i terapia pedagogiczna" - WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski

 

Zastępca Dyrektora (funkcja społeczna)

mgr Zbigniew Bogusz (biologia, chemia, przyrodamuzyka)

nauczyciel mianowany

absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie - biologia eksperymentalna, chemia, przyroda

 

studia podyplomowe: 

"Zarządzanie instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji " - WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski

 "Muzyka, plastyka, wok - organizacja zajęć artystycznych" - WHS  Sosnowiec 

 

Nauczyciele

mgr Bańkowska Kinga - nauczyciel dyplomowany

edukacja przedszkolna, świetlica

mgr Brońska Magdalena - nauczyciel kontraktowy

edukacja przedszkolna

mgr Broński Wojciech - nauczyciel dyplomowany

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Brzezicka Magdalena - nauczyciel dyplomowany

język niemiecki

mgr Durlak Joanna - nauczyciel mianowany

edukacja  przedszkolna (urlop macierzyński)

mgr Gucwa Anna - nauczyciel dyplomowany

matematyka, 

mgr Gurbowicz Anna - nauczyciel dyplomowany

wiedza o społeczeństwie

mgr Kantor – Noga Maria - nauczyciel dyplomowany

wychowanie fizyczne, technika, 

ks. mgr Kmiecik Jacek - nauczyciel mianowany

religia

mgr Kornakiewicz Łukasz - nauczyciel dyplomowany

fizyka, informatyka

mgr Krzeszowska Sabina - nauczyciel dyplomowany

język angielski

mgr Mieszaniec Renata - nauczyciel dyplomowany

geografia

mgr Nykaza – Kruczek Anna - nauczyciel dyplomowany

pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia kor-kom, zajecia kształt. kreat., świetlica

mgr Poręba Magdalena - nauczyciel dyplomowany

doradztwo zawodowe

mgr Rząca – Bętkowska Agnieszka - nauczyciel dyplomowany

język angielski, bibliotekarz

mgr Rzemińska Marta - nauczyciel dyplomowany

język polski, historia, plastyka

mgr Siedlarz Anna - nauczyciel dyplomowany

edukacja wszesnoszkolna, plastyka

mgr Skraba Krzysztof - nauczyciel kontraktowy

język polski

mgr Skrzypiec Anna - nauczyciel dyplomowany

edukacja wszesnoszkolna, świetlica

mgr Turska Monika - nauczyciel mianowany

edukacja wszesnoszkolna, wdż, świetlica

Pracownicy administracji i obsługi szkoły

Wojtarowicz Ewa

sekretarz szkoły, intendent

Grybel Maria

kucharka

Gucwa Janusz

konserwator, woźny

Łukasik Ewa

pomoc kuchenna

mgr Łukasik Katarzyna

pomoc nauczyciela oddział przedszkolny

Święs Elżbieta

woźna

Data dodania: 2020-03-05 17:53:08
Data edycji: 2021-01-08 19:04:57
Ilość wyświetleń: 644

Przedstawienia

Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook