Menu:

Adres

Szkoła Podstawowa w Gródku

  • Gródek 38
  • 33-331 Stróże
  • tel. 018 4474211

Ważne strony


"Tak! To On jest Królem!"- przedstawienie bożonarodzeniowe.

Święta to moment magiczny, pełen spokoju i ciepła rodzinnego domu. Człowiek zatrzymuje się wśród zgiełku, zastanawia się co jest dla niego ważne, stara się okazać drugiemu człowiekowi jak bardzo istotne jest to, aby nie być samotnym. W ten magiczny czas przenieśliśmy się wcześniej tj. 15 i 16 grudnia podczas jasełek bożonarodzeniowych pt. "Tak! To On jest Królem", przygotowanych przez uczniów klasy pierwszej i trzeciej.
Uczniowie w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Uroczystość uświetnił chór szkolny. Radosny śpiew kolęd uświadomił wszystkim i przypomniał, o tym, że święta Bożego Narodzenia są już blisko. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i dla rodziców oraz zgromadzonej publiczności.
Spotkanie podsumowała Pani Dyrektor mgr Barbara Koszyk, życząc wszystkim szczęśliwych, radosnych i spokojnych świąt.
Po uroczystości wszyscy udali się na kiermasz bożonarodzeniowy przygotowany przez rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

A oto kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości.

Krótki filmik z tej akademii można oglądnąć na You Tube pod adresem:https://youtu.be/MxOREXrQTuM -

"PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE"

Krótką prezentację zdjęć z tej akademii można oglądnąć na You Tube pod adresem:https://youtu.be/1udFweseSuk-

"PREZENTACJA ZDJĘĆ"