Menu:

Adres

Szkoła Podstawowa w Gródku

  • Gródek 38
  • 33-331 Stróże
  • tel. 018 4474211

Ważne strony

VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do akcji: VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA, celem której było propagowanie zabawnej formy uczenia się matematyki, a właściwie przypomnienie sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.
Od poniedziałku 26 września do czwartku 29 września uczniowie powtarzali sobie tabliczkę mnożenia w formie zabawy np.: "Hasło dnia". Razem z nauczycielem koordynującym ŚDTM wykonali na korytarzu szkolnym gazetkę ścienną, przystroili korytarz i przygotowali stanowiska do przeprowadzenia egzaminu, który odbył się 30.09.2016r.
ŚDTM rozpoczęto apelem. Następnie uczniowie klas II - VI oraz nauczyciele i pracownicy szkoły przystępowali do egzaminu. Egzaminatorami i asystentami byli uczniowie z klasy IV, których nadzorowali nauczyciele. Egzamin zdawało 61 uczniów i 6 osób dorosłych. Szczęście dopisało 32 uczniom i 5-ciu dorosłym, którzy zdali pomyślnie egzamin i zdobyli tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.
W poniedziałek - 03 października odbyło się podsumowanie ŚDTM i uroczyste wręczenie zwycięzcom odznak oraz legitymacji EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.
Wszystkim bardzo spodobała się ta akcja i już wiemy, że w przyszłym roku nasza szkoła weźmie w niej udział.

Przedstawiamy kilka zdjęć z tej akcji.