Menu:

Adres

Szkoła Podstawowa w Gródku

  • Gródek 38
  • 33-331 Stróże
  • tel. 018 4474211

Ważne strony


Sport to zdrowie - kto się rusza nie rdzewieje.
Wyjazd na łyżwy do Białej Niżnej.

Dnia 06 grudnia bieżącego roku uczniowie naszej szkoły pojechali na lodowisko w Białej Niżnej. Uczniów przywitał Święty Mikołaj częstując ich cukierkami. Liczyła się świetna zabawa i uśmiech na twarzy. Był to czas mile spędzony i pewnie wkrótce wybierzemy się tam znów.
Bilety dla uczniów ufundował Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz, za co serdecznie dziękujemy.

Przedstawiamy galerię z naszych łyżwiarskich popisów.
Piłka nożna halowa

W dniu 19.10.2018 uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnych Zawodach w Piłce Nożnej Halowej w Stróżach.

Kilka zdjęć.
Festiwal Biegowy w Krynicy.

W dniu 07.09.2018 grupa uczniów wzięła udział w zawodach biegowych zorganizowanych dla uczniów w ramach odbywającego się Festiwalu Biegów w Krynicy. Do Krynicy przyjechało 920 uczniów z różnych szkół małopolskich."Niepodległa - Bieg Małopolski" to nazwa biegu w którym wystartowało 27 uczniów z naszej szkoły w kategorii klas młodszych szkoły podstawowej IV-VI, oraz w kategorii klas starszych kl. VII , VIII, oraz III klasy gimnazjum.
Uczennica Oliwia Gryboś zakwalifikowała się do biegu finałowego. Nasi uczniowie wzięli także udział w zawodach "Aktywna Polska" musieli się wykazać sprawnością w różnych: skok w dal z miejsca, rzut piłeczką do tarczy na rzepę, odbijanie pomiędzy sobą piłki siatkowej, przeskoki na skakance do tyłu z odbicia obunóż, żonglerka piłką nożną. Po zliczeniu punktów reprezentacje naszej szkoły zarówno grupy młodszej , jak i starszej uplasowały się na drugim miejscu.
Wszyscy spędziliśmy miły dzień w Krynicy i już nie możemy się doczekać następnego Festiwalu Biegów. Więcej informacji można znaleźć na stronie festiwalu http://www.festiwalbiegowy.pl

Kilka zdjęć z tego wyjazdu.
Wyjazd na narty do Cieniawy.

W drugim tygodniu ferii w dniach 19 i 21 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na narty do Cieniawy, gdzie przy słonecznej pogodzie i malowniczych widokach oddawali się białemu szaleństwu na nartach. Liczyła się świetna zabawa i uśmiech na twarzy.
Karnety dla chętnych uczniów ufundował Wójt Gminy Grybów Piotr Krok, za co serdecznie w imieniu rodziców i uczniów dziękujemy.

Kilka zdjęć z tego wyjazdu.