Menu:

Adres

Szkoła Podstawowa w Gródku

  • Gródek 38
  • 33-331 Stróże
  • tel. 018 4474211

Ważne strony


"Nie zmuszajmy dzieci do aktywności, lecz wyzwalajmy aktywność. Nie każmy myśleć, lecz twórzmy warunki do myślenia. Nie żądajmy, lecz przekazujmy. Pozwólmy dziecku pytać i powoli rozwijajmy jego umysł tak, by samo chciało chcieć." Janusz Korczak.

Do naszego przedszkola uczęszcza 24 dzieci. Wszystkie działania skierowane są na wychowanie zdrowego, aktywnego, wrażliwego, odpornego psychicznie i fizycznie dziecka przy współudziale rodziców. Rozwijamy osobowość dziecka poprzez naturalną dla niego formę aktywności jaką jest zabawa. Staramy się stwarzać sytuację uczące dzieci samodzielności i odpowiedzialności (oczywiście na poziomie wieku dziecka). Nasze przedszkole to miejsce przyjazne każdemu dziecku. Miejsce gdzie każde dziecko może liczyć na troskliwą w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa.Święty Mikołaj w przedszkolu.

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja - troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego worka prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich - dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.

A oto kilka zdjęć
"Bo Andrzejki są właśnie po to byśmy wróżyli sobie z ochotą"

30.11.2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu Zabawa Andrzejkowa . W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna. Nasze " Andrzejki" były pełne radości , swobody i zabawy . Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości dla wszystkich dzieci.

Zajęcia muzyczne
Przedszkolaki na spacerze.
Zabawy na placu zabaw.
Zasady rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Grybów w roku szkolnym 2017/2018


Zobacz więcej .........