Menu:

Adres

Szkoła Podstawowa w Gródku

 • Gródek 38
 • 33-331 Stróże
 • tel. 018 4474211

Ważne strony


Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych.
22 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Stróżach 3- osobowy zespół uczniów z naszej szkoły wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie „Asy z III klasy”.
Każdy z uczestników pisał jeden test: Amelia Migacz z zakresu matematyki, Jakub Gawlik ze środowiska społeczno-przyrodniczego,Katarzyna Krok z języka polskiego.
Nasza drużyna zdobyła I miejsce oraz puchar „Asy z III klasy”.

GRATULUJEMY!


Oto uczestnicy konkursu.
Dnia 01.02.2018 r. w budynku Domu Kultury w Siołkowej, odbył się XIV Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej - Siołkowa 2018.
Naszą szkołę reprezentowali:
 • w kategorii: Szkoła Podstawowa - klasy I-III Amelia Migacz i Konrad Koperniak, zdobyli III miejsce.
 • W kategorii:Szkoła Podstawowa - klas IV-VI Ewa Radzik.
 • W kategorii: Szkoła Podstawowa - klasa VII i Gimnazjum - klasy II - III Paulina Piszczek i Urszula Witek, zdobyły II miejsce.
 • Naszym wspaniałym wokalistkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Oto uczestniczki konkursu.
  5 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs czytelniczy, w którym wzięło udział 22 uczniów z klasy II i III. Celem konkursu było: rozbudzanie zainteresowań literaturą dziecięcą, zachęcanie uczniów do twórczej pracy, inspirowanie do działań artystycznych, prezentowanie indywidualnych zdolności, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa. Każdy uczestnik miał za zadanie wykonać książeczkę i napisać w formie opowiadania nową przygodę ulubionego bohatera z wybranej literatury dziecięcej. Komisja konkursowa wyłoniła dwie najlepsze prace z naszej szkoły, które wzięły udział w XV Gminnym Konkursie Czytelniczym "Mój świat, moja wyobraźnia, moja książka...".

  GRATULUJEMY!


  Oto uczestnicy konkursu.