Menu:

Adres

Szkoła Podstawowa w Gródku

 • Gródek 38
 • 33-331 Stróże
 • tel. 018 4474211

Ważne strony


Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych.
Literacki Konkurs o "Pióro Jedynki". Z okazji setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Grybowie zorganizowała Międzyszkolny Literacki Konkurs o "Pióro Jedynki". Uczennice naszej szkoły z klasy 7 wzięły udział w tym konkursie i napisały eseje na temat Niepodległej Polski, zdobywając I nagrodę - Alicja Krok i wyróżnienie - Anna Krok.
W piątek 23 listopada br., podczas wręczania nagród, Alicja i Ania pięknie odczytały swoje prace. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oto kilka zdjęć.
21 października w kościele w Ptaszkowej podczas XXI Parafialnego Forum Rodziny odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego, którego hasło brzmiało: "Rodzina kształtuje charakter".
Miło nam poinformować, iż uczennica klasy pierwszej Urszula Kluza zdobyła III miejsce.

GRATULUJEMY!


Oto kilka zdjęć.
Rok szkolny 2018/2019

Dnia 4 czerwca w Szkole Podstawowej w Kąclowej odbył się VII Gminny Konkurs "RATUJEMY ŻYCIE". Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Nad przebiegiem konkursu czuwali wykładowcy i studenci kierunku Ratownictwo Medyczne Instytutu Zdrowia PWSZ w Nowym Sączu.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII: Justyna Igielska i Katarzyna Pach.
Dziewczynki zdobyły III miejsce.

GRATULUJEMY!
11 maja 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr. 1 w Ptaszkowej odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Karina Gryboś z klasy I i Amelia Migacz z klasy III, zostały one wyłonione podczas eliminacji klasowych, które odbyły się 27 kwietnia 2018 r.
Amelka Migacz zdobyła II miejsce.

GRATULUJEMY!


Oto uczestnicy konkursu.
22 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Stróżach 3- osobowy zespół uczniów z naszej szkoły wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie „Asy z III klasy”.
Każdy z uczestników pisał jeden test: Amelia Migacz z zakresu matematyki, Jakub Gawlik ze środowiska społeczno-przyrodniczego,Katarzyna Krok z języka polskiego.
Nasza drużyna zdobyła I miejsce oraz puchar „Asy z III klasy”.

GRATULUJEMY!


Oto uczestnicy konkursu.
Dnia 01.02.2018 r. w budynku Domu Kultury w Siołkowej, odbył się XIV Gminny Konkurs Piosenki Europejskiej - Siołkowa 2018.
Naszą szkołę reprezentowali:
 • w kategorii: Szkoła Podstawowa - klasy I-III Amelia Migacz i Konrad Koperniak, zdobyli III miejsce.
 • W kategorii:Szkoła Podstawowa - klas IV-VI Ewa Radzik.
 • W kategorii: Szkoła Podstawowa - klasa VII i Gimnazjum - klasy II - III Paulina Piszczek i Urszula Witek, zdobyły II miejsce.
 • Naszym wspaniałym wokalistkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Oto uczestniczki konkursu.
  5 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs czytelniczy, w którym wzięło udział 22 uczniów z klasy II i III. Celem konkursu było: rozbudzanie zainteresowań literaturą dziecięcą, zachęcanie uczniów do twórczej pracy, inspirowanie do działań artystycznych, prezentowanie indywidualnych zdolności, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa. Każdy uczestnik miał za zadanie wykonać książeczkę i napisać w formie opowiadania nową przygodę ulubionego bohatera z wybranej literatury dziecięcej. Komisja konkursowa wyłoniła dwie najlepsze prace z naszej szkoły, które wzięły udział w XV Gminnym Konkursie Czytelniczym "Mój świat, moja wyobraźnia, moja książka...".

  GRATULUJEMY!


  Oto uczestnicy konkursu.